Dne 26.1.2019 jsme pořádali již 3. rokem znovuobnovenou tradici – hasičský ples. Pro letošní rok jsme se rozhodli zvýšit úroveň přivítání, a tak každá dáma dostala při příchodu květinu a každý pán nad 18 let vodečku. Vše vypuklo ve 20 hodin, kdy přítomné mile přivítal pan starosta. Ještě milejší bylo předání květin jako poděkování za přípravy akcí Markétě Alinové a Marii Havelkové.

Po uvítání následovalo vystoupení stepařské skupiny TDC Avalanche, které mělo 2 části. První část proběhla hned v úvodu a druhá část stepařského vystoupení nám zpestřila čas v průběhu večera.

Letos se nám podařilo poshánět do tomboly pěkné ceny a tak není divu, že se po lístkách jen zaprášilo a o půl jedenácté už nebylo co prodávat…. Nezbývalo nic jiného, než těm šťastným čekat do půlnoci na vydání cen a těm, co štěstí neměli, navštívit bar U Hasiče a dát si něco na žal.

Večerem nás provázela již druhým rokem kapela Korky. Ples se vydařil, všichni se bavili a ohlasy jsou pozitivní, což nás motivuje do příštího roku, kdy se koncem ledna budeme na Vás těšit na dalším plese.