Náš sbor má dvě družstva - muži a ženy. Postupně se nám daří sestavovat dohromady i družstvo dětí do 15 let a pevně doufáme, že v budoucích letech se budou moci závodů účastnit i naši nejmladší. Již několik let se pravidelně účastníme soutěží v okolních obcích, například v Josefově, Libřicích, Jasenné, Černožicích, Rasoškách, Lejšovce, a samozřejmě nemůžeme chybět doma při tzv. Vlkovské uličce. S touhou zkusit něco nového nás občas vítr zavane ještě na jiná místa. V minulých letech jsme byli například na Východočeských ligových závodech - noční soutěži v Dubenci, kde jsme úspěch ani nečekali, ale dokončení a diplom za účast nám byl velkým zadostiučiněním. V roce 2018 jsme plánovali navštívit hasiče v Provodově - Šonově a ukázat jim, zač je toho Vlkov. Bohužel selhala technika a na místo jsme nedojeli. 

Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody
Hasičské závody