Vážení spoluobčané,

Vánoce jsou po celém světě dobou, kdy se do svých domovů sjíždějí rodiny, jednotliví příbuzní se vracejí z míst svých zaměstnání a děti ze škol. Uzavíráme za sebou svět práce, úkolů, neklidu a věčného pohybu, abychom se soustředili na důvěrně známé místo domova a na své blízké.

Děje se tak na všech světadílech, v obřích velkoměstech, stejně jako v malých vesnicích a samotách kdesi v neznámých končinách. Náš Vlkov je jedním z bezpočtu takových míst, pro náš všechny je však tím jediným pravým cílem. Jsme zde doma, mezi svými. Jsme v bezpečí domova, svého nejniternějšího světa.

Přeji Vám jménem svým i všech zastupitelů obce, milí sousedé, abyste ve Vlkově prožili krásné svátky. Nechť je Váš vánoční čas naplněn kouzlem výjimečnosti, které účinkuje již po celá staletí! Kouzlem uvědomění si zázraku lidského života a štěstí mezi těmi, kteří Vás mají rádi a rozumějí Vám.

V blížícím se roce 2020 ať Vás provází zdraví, štěstí a spokojenost a jen to dobré, aby se posléze přiřadil k těm, na které rádi vzpomínáte.

Šťastné a veselé!

Jaroslav Veverka, Váš starosta