Vážení a milí spoluobčané,

dovolte mi pozdravit vás v čase adventním, kdy se naše obec Vlkov slavnostně rozzářila a všichni začínáme vnímat sváteční atmosféru blížících se vánočních svátků a konce roku 2018.
„Advent“ je příchod něčeho krásného, co pro nás má velký význam a označuje období příprav před Vánocemi a očekávání nového roku.

Když myslíme na Vánoce, okamžitě přijdou na mysl nějaké známé melodie, myšlenky, obrazy, vůně a slova, které rezonují s daným kouzelným obdobím. Všichni se už jistě těší na zvoneček signalizující příchod dárků. Dárek však nemusí být jen hmotný, může to být pouze hezké slovo, láska k druhému, porozumění, tolerance, podaná ruka co pomůže vstát. To jsou ty největší dárky, které můžeme dát a dostat. Jsou to dary, které zahřejí u srdce a pohladí na duši.

Velice rád bych využil této příležitosti a popřál vám a vašim rodinám nádherné Vánoce a krásné sváteční období. Chci vám osobně popřát, aby se vám v příštím roce vyhýbaly neúspěchy, nemoci, aby ve vašich rodinách vládla pospolitost, vzájemná úcta, láska a aby se vám dařilo vytvářet pevné a solidární vztahy. Pokuste se v tomto období věnovat to nejcennější – svůj čas – vašim rodinám, blízkým a přátelům.

Přeji všem krásný a poklidný Štědrý den a hlavně dětem rozzářené oči z dárků od Ježíška.  Dívejme se na nadcházející rok 2019 s nadějí a optimismem a buďme k sobě dobří.
Jménem svým a jménem obecního zastupitelstva hezké Vánoce a šťastný Nový rok.

Starosta obce Ing. Jaroslav Veverka

Image icon PF189.42 KB