Kulturní středisko Dvorana vás co nejsrdečněji zve na následující kulturní akce v období září až prosinec 2021.

4. 9. od 14 hodin - POHÁDKOVÁ STEZKA

Kulturní středisko Dvorana ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Smiřice připravují pro rodiče s dětmi 1. ročník pohádkové stezky. Na každém stanovišti objevíte pohádkový příběh a úkoly související s příběhem. Děti obdrží mapku s vyznačenou trasou a místem pro razítka za splněné úkoly. Účastníky čeká v cíli odměna s možností opéct si buřtíka z vlastních zdrojů. Pohádkové postavy vás budou čekat mezi Mateřskou školkou a biocentrem Obora.

VSUPNÉ DOBROVOLNÉ

29. 9. od 19 hodin  - NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY

Oblíbené vystoupení travesti skupin Kočky a Techtle Mechtle.
Přesunuté představení. Původní zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

KD Dvorana, datum předprodeje bude oznámeno, vstupné 290 Kč.

2. 10. od 17 hodin - Podzimní koncert Hanky Juričkové

Kaple Zjevení Páně, vstupné dobrovolné

22. 10. od 19 hodin – HODINA DUCHŮ

Duchové mají stejné problémy jako my... Divadelní komedie Jindry Kriegela v podání Divadla Artur.
Hrají: Bořek Slezáček, Pavlína Mourková, Eva Decastelo, Matěj Kriegel, Monika Timková, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Josef Hervert, Radomír Švec, Petr Semerád, Michaela Zemánková.

Přesunuté představení. Původní zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti
KD Dvorana, datum předprodeje bude oznámeno, vstupné 290 Kč.

6. 11. od 20.00 hodin  - SVATOHUBERTSKÁ MYSLIVECKÁ ZÁBAVA

V KD Dvorana pořádá Myslivecký spolek Labská rovina ve Smiřicích

13. 11. od 19.00 hodin -  HROBKA S VYHLÍDKOU

Divadelní ochotnický spolek OCHOS Smiřice uvádí ve své další premiéře detektivní komedii Normana Robbinse, okořeněnou o hororové prvky a osobitý humor. Ve starobylém domě zahaleném v mlze, s rozlehlou zahradou, podivným záhonem růží a hrobkou se zapečetěnou rakví dochází k záhadným a náhlým odchodům dědiců velkého jmění na věčnost. Do posledního okamžiku není zcela jasné, kdo a co bude dědit, kdo komu líčí past a jestli vůbec někdo přežije….

KD Dvorana, výše vstupného a datum spuštění předprodeje budou upřesněny.   y

20. 11. od 10 do 17 hodin - VÁNOČNÍ TRHY

Pestrá nabídka vánočního zboží a výrobků uměleckých řemesel.

bohaté občerstvení

KD Dvorana, vstupné na místě dospělí 30 Kč a děti 3 - 15 let 10 Kč.

1. 12. 2021  19 hodinTALK SHOW HALINY PAWLOWSKÉ  - MANUÁL ZRALÉ ŽENY

Manuál zralé ženy je určen ženám od dvanácti do sta let, je ale i pro muže, protože právě díky manuálu, budou lépe rozumět svým partnerkám a možná i sami sobě. Když chtěla Halina prožít klidnou dovolenou, skončila bez pádel na voru uprostřed moře, když uspořádala piknik, její přítel dostal hysterický záchvat, když měla rande s nově nalezeným spolužákem, spadly i kalhoty uprostřed rušné křižovatky. A když si myslela, že už ji v životě nic hezkého nečeká, dostala nabídku k sňatku. Manuál zralé ženy je veselou knihou povídek o rodině, lásce a o ženách, které umí žít navzdory tomu všemu blbému, co je potká. A upřímně řečeno – je to fuk, jestli jim je dvacet anebo osmdesát.

KD Dvorana, datum zahájení předprodeje bude upřesněn, vstupné 290 Kč.

2. 12. od 16 hodin - TVOŘIVÁ DÍLNA BARBORKA

Rezervujte si včas vstupenky na tvořivou dílnu, na které si budete moci vyrobit vánoční dekorace.

KD Dvorana, datum spuštění předprodeje bude upřesněno, vstupné 60 Kč.

5. 12. od 17 hodin - MIKULÁŠ

Zábavný podvečer s Mikulášem a jeho doprovodem

KD Dvorana, vstupné dobrovolné

PROSINEC - ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

Máte rádi koledy?  Chcete si je zazpívat společně s jinými lidmi a užít si klidnou chvíli v adventním čase? Přijďte se vánočně naladit, společně si zanotovat a ochutnat svařák na náměstí Míru ve Smiřicích.

Termín setkání bude upřesněn.

12. 12. od 19 hodin  -  VÁNOČNÍ KONCERT Smíšeného sboru SMETANA z Hradce Králové

Na koncertě zazní slavná Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby.

Kaple Zjevení Páně, výše vstupného a datum spuštění předprodeje budou upřesněny.

KURZ TANCE PRO dospělé páry

Kulturní středisko Dvorana s.r.o. přijímá přihlášky do kurzu tance a společenské výchovy, který bude probíhat pod vedením tanečních mistrů Tomáše a Kateřiny Chmelových od 9. 9. do 11. 11. 2021

Přihlášky lze podat vyplněním formuláře, který naleznete na webových stránkách města, případně zasláním e-mailu na kultura@mestosmirice.cz nebo můžete volat na tel. 602 316 525.

Poslední termín pro podání přihlášky do kurzu 23. srpna 2021

Kurzovné: 1 800 Kč/pár

Pořady, u nich je termín v jednání:

Listopad/prosinec - POHÁDKA PRO děti z mateřských škol, ale i pro rodiče s dětmi na rodičovské dovolené

KD Dvorana

Listopad/prosinec – divadelní představení pro žáky ZŠ Smiřice

KD Dvorana

Na setkání s Vámi se těší

Renata Chmelařová, kulturní referent KS Dvorana, s.r.o. Smiřice

Microsoft Office document icon Zpravodaj KS Dvorana60 KB