Obec Vlkov zve občany k setkání nad záměrem výstavby nové hasičské zbrojnice, které se koná v pátek 14. prosince 2018 od 19 hodin v podkroví obecního úřadu.
 
Vedení obce a zastupitelé považují za svůj prvořadý úkol přikročit po letech úvah k řešení nevyhovujícího stavu provizorní hasičárny, která slouží nejenom jednotce a sboru dobrovolných hasičů, nýbrž také celé vesnici při různých sportovních a kulturních akcích či brigádách a nezbytných pracovních zásazích. 
 
Programem bude představení odborného názoru renomovaného urbanisty a architekta Ing. arch. Igora Kovačeviče, který posoudil potřeby, možnosti a meze rozvoje naší obce a navrhl umístění a podobu nové zbrojnice tak, aby plnila svůj účel na současné úrovni, vhodně sloužila všem občanům svými dalšími funkcemi a současně byla kvalitním doplňkem vzhledu obce.
 
Při hledání nejlepšího výsledku hraje důležitou úlohu názor všech aktivních občanů. Proto nabízíme možnost pohovořit s odborníkem a ostatními přítomnými o všech otázkách, které jsou s projektem spojeny.
 
Využijte příležitosti, přijďte se seznámit s nejnovějšími plány a pomozte nám tvořit budoucnost Vlkova!
 
Na Vaši účast se těší  
 
Obec Vlkov

 

 

 

 

PřílohaVelikost
PDF icon Leták 224.11 KB
Adresa: 
Vlkov
Česká republika
50° 18' 44.28" N, 15° 53' 53.97" E
CZ
Zobrazení v newsletteru: 
ne