Obec Vlkov zve občany k setkání nad záměrem výstavby nové hasičské zbrojnice, které se koná v pátek 14. prosince 2018 od 19 hodin v podkroví obecního úřadu.

Vedení obce a zastupitelé považují za svůj prvořadý úkol přikročit po letech úvah k řešení nevyhovujícího stavu provizorní hasičárny, která slouží nejenom jednotce a sboru dobrovolných hasičů, nýbrž také celé vesnici při různých sportovních a kulturních akcích či brigádách a nezbytných pracovních zásazích.

Programem bude představení odborného názoru renomovaného urbanisty a architekta Ing. arch. Igora Kovačeviče, který posoudil potřeby, možnosti a meze rozvoje naší obce a navrhl umístění a podobu nové zbrojnice tak, aby plnila svůj účel na současné úrovni, vhodně sloužila všem občanům svými dalšími funkcemi a současně byla kvalitním doplňkem vzhledu obce.

Při hledání nejlepšího výsledku hraje důležitou úlohu názor všech aktivních občanů. Proto nabízíme možnost pohovořit s odborníkem a ostatními přítomnými o všech otázkách, které jsou s projektem spojeny.

Využijte příležitosti, přijďte se seznámit s nejnovějšími plány a pomozte nám tvořit budoucnost Vlkova!

Na Vaši účast se těší

Obec Vlkov